Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

8. MODERNIZACJA BOISKA WIEJSKIEGO W PŁASZEWIE
Mariola Szczepańska

Opis zadania
Poprawienie stanu murawy boiska. Zakup ławek i stołów ogrodowych (drewnianych), postawienie wiaty. Wykonanie murowanego paleniska do organizowania ognisk. Utwardzenie powierzchni około 80 m² umożliwiający na przeprowadzenie konkursów oraz organizowanie zabaw tanecznych. Ogrodzenie boiska, postawienie siatko łapaczy od strony rzeki, wyznaczenie linii boiska.
Uzasadnienie
Dotychczasowe boisko jest w złym stanie technicznym przez co stało się mało używaną częściom naszego sołectwa. Projekt ma na celu użytkowanie tego miejsca i rozszerzenie funkcji boiska ze sportowego na ogólnie rekreacyjną. Niestety z braku niezbędnych przedmiotów wymienionych w pkt. 4 nie możliwe jest użytkowanie tego miejsca. W miejscu dotychczasowego boiska chcielibyśmy odnowić stan nawierzchni, aby młodzież bezpiecznie mogła z niego korzystać grając w piłkę nożną. Chcielibyśmy stworzyć w tym miejscu również miejsce rekreacyjne w którym można by było organizować festyny na świeżym powietrzu.
Prezentacja zadania
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
wiata 10 000,00 zł
ławy i stoły 8 000,00 zł
wylewka betonowa 7 000,00 zł
palenisko 4 000,00 zł
koszty związane z renowacją boiska 41 000,00 zł
70 000,00 zł