Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

15. Projekt edukacyjny pn."Poznaję świat" w Zespole Szkół Samorządowych w Kobylnicy
Jolanta Popiel

Lokalizacja
Teren ZSS (od 1 IX Szkoły Podstawowej) w Kobylnicy ul. Główna 63
Opis zadania
W ramach zadania pragnę zrealizować projekt edukacyjny pn. "Poznaję Świat". Zadanie realizowane będzie na terenie Szkoły Podstawowej w Kobylnicy i obejmie przede wszystkim dzieci w wieku od 6 do 9 lat, członków ich rodzin i znajomych. Podczas zajęć projektowych będą podejmowane różnorodne działania zmierzające do wielowymiarowego poznawania świata przez dzieci i ich relacji z otoczeniem. Zajęcia projektowe skończą się w czerwcu 2018r. wystawą prac projektowych np. modeli, prac plastycznych, fotografii dokumentujących podjęte działania itp. Do realizacji tego przedsięwzięcia potrzebne będą książki zarówno beletrystyczne jak i popularnonaukowe.
Uzasadnienie
Proponowany projekt obejmie uczniów klas 1-3 SP w Kobylnicy, a więc dużą część społeczności lokalnej. Projekt ma na celu przybliżyć uczniom zjawiska otaczającego świata, tłumaczyć to co niezrozumiałe poprzez doświadczenia, zabawy, wykonywanie prac plastycznych, modeli itp. Celem projektu jest także wzbudzanie ciekawości świata i wdrażanie uczniów do systematycznej pracy. Ogólnie rzecz ujmując projekt ma kształtować u uczniów kompetencje twarde oraz miękkie.
Prezentacja zadania
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
Zakup książek 4 200,00 zł
Zakup materiałów plastycznych 500,00 zł
Zakup słodkości, nagród 300,00 zł
5 000,00 zł