Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

7. Sierakowo buduje miejsce spotkań-etap II
Mariusz Narodzonek

Lokalizacja
Dz. Nr 107 obr. Sierakowo gm. Kobylnica
Opis zadania
Zniwelowanie terenu, ogrodzenie placu, nasadzenia drzew i krzewów, doposażenie w małą architekturę, zbudowanie 6 miejsc parkingowych ( w tym miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej) stojaki na rowery, schody terenowe, stworzenie murowanego paleniska do organizowania ognisk, utwardzenie około 64 m kwadratowych umożliwiającej organizowanie imprez. W kolejnych latach chcemy rozwijać to miejsce pod katem potrzeb tych mieszkańców teren ten będzie służył wszystkim jako miejsce spotkań, pikników, czy po prostu odpoczynku. Dzięki nietypowemu projektowi będzie tez urozmaicał okolicę i mamy nadzieję, że stanie się wizytówką tego zielonego fragmentu wsi.
Uzasadnienie
Jest to kontynuacja zwycięskiego projektu w ramach KoBO 2016 „Sierakowo buduje miejsce spotkań. Projekt ma na celu stworzenie miejsc wspólnych spotkań, dla całej społeczności lokalnej, będzie to drewniana altana, która ma służyć dla spotkań młodzieży do wydarzeń kulturalnych we wsi Zagospodarowując ten teren wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodzieży, która pragnęła mieć miejsc spotkań, jednocześnie pragniemy wzbogacić możliwości wypoczynku lokalnej społeczności. Ponieważ w Naszej Wsi jest dworek poniemiecki, stary cmentarz ewangelicki i kościół gotycki bardzo dużo osób przyjeżdża z zagranicy. Plac będzie dla nich dobrym miejscem do odpoczynku.
Prezentacja zadania
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
budowa parkingu 10 000,00 zł
utwardzenie i niwelacja terenu 19 000,00 zł
nasadzenia drzew i krzewów 8 000,00 zł
mała architektura 5 000,00 zł
ogrodzenie 15 000,00 zł
stojaki na rowery 3 000,00 zł
60 000,00 zł