Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

14. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W KOŃCZEWIE O PUCHAR WÓJTA GMINY KOBYLNICA
TOMASZ BEMOWSKI

Lokalizacja
boisko w Kończewie
Opis zadania
Organizacja turnieju piłki nożnej o charakterze sportowo – rekreacyjnym o puchar Wójta Gminy Kobylnica Organizatorem rozgrywek jest KS Granit Kończewo. Organizator: - redaguje regulamin - opracowuje terminarz rozgrywek; - prowadzi zapisy, ewidencję zawodników oraz statystykę rozgrywek - zapewnia obsady sędziowskie na poszczególne mecze; - dba o przygotowanie boiska i zaplecza Turnieju - nadzoruje prawidłowy przebieg rozgrywek i zgodność ich przebiegu z niniejszym Regulaminem.
Uzasadnienie
Celem rozgrywek jest popularyzacja piłki nożnej na terenie gminy Kobylnica, upowszechnianie zdrowego trybu życia oraz wyłonienie najlepszych drużyn w gminie, którym zostaną przyznane Nagrody Wójta Gminy Kobylnica. Obserwowane zainteresowanie piłką nożną na terenie gminy Kobylnica skutkuje potrzebą zorganizowania turnieju w celu promocji sportu. W ramach turnieju będziemy promować drużyny charakteryzujące się największą kulturą na boisku. Zależy nam na promocji zasady zdrowej rywalizacji w duchu fair play. Młodzi sportowcy będą mieli możliwość wymiany doświadczeń sportowych
Prezentacja zadania
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
zakup pucharów, medali, statuetek 1 000,00 zł
zakup nagród 2 500,00 zł
wyżywienie uczestników turnieju 1 500,00 zł
5 000,00 zł