Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

15. Modernizacja i rozbudowa Boiska Piłkarskiego w Kobylnicy przy ul. Wodnej poprzez Zainstalowanie Nowoczesnego systemu nawadniającego i nagłaśniającego .
Norbert Kazimierczak

Opis zadania
Instalacja systemu automatycznego nawadniania płyty boiska piłkarskiego klubu K.S. Słupia Kobylnica i Akademii Piłkarskiej z Kobylnicy wraz z zainstalowaniem profesjonalnego systemu nagłośnienia, pozwalającego na przeprowadzenie imprez sportowych i kulturalnych na obiekcie sportowym.
Uzasadnienie
Płyta boiska piłkarskiego została zmodernizowana w 2014 roku. Jest jedną z najnowocześniejszych w byłym województwie słupskim. Do pełnej funkcjonalności obiektu piłkarskiego przy ul. Wodnej brakuje profesjonalnego systemu automatycznego nawadniania murawy. Latem od Maja do Września , trawa musi być podlewana kilka razy w tygodniu - brak systemu automatycznego podlewania sprawia, że murawa traci swoje właściwości i jest w złej kondycji. Cały obiekt pełni nie tylko funkcję sportową, ale i kulturalną dla całej społeczności gminnej - tu odbywają się Dni Kobylnicy czy też Gminne lub Powiatowe Dożynki. Wyposażenie go w profesjonalny system nagłośnienia pozwoli na realizowanie imprez skierowanych nie tylko do mieszkańców, ale i gości z okolicznych Gmin. Przez to promować będziemy naszą małą Ojczyznę poza jej granicami.
Prezentacja zadania
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
1. Instalacja systemu automatycznego nawadniania murawy boiska 45 000,00 zł
Instalacja systemu nagłośnienia boiska 25 000,00 zł
70 000,00 zł