Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

1. Park rekreacyjno - sportowy w Zębowie
Leszek Mazur

Opis zadania
Inwestycja obejmuje Budowę Tęrenu Rekreacyjnego w charakterze,, Parku Rekreacyjnego- Sportowego,, Zakłada się wykonanie -Nawierzchni Żwirowej -Nasadzenie zieleni ( drzew i krzewów ) oraz wykonanie Trawników -Mała Architektura, Ławki Parkowe ,Kosz na Odpadki - Urządzenia Siłowni Zewnętrznej;
Uzasadnienie
Celem Głównym Zadania Jest uatrakcyjnienie Terenu Gminy Kobylnica , Sołectwa Zębowo . W dobie komputerów oraz siedzącego trybu życia Park Rekreacyjno- Sportowy motywowałby i umilał spędzanie czasu na świeżym powietrzu .Dzieci i Młodzież mogłyby aktywnie spędzać czas wolny. Jednocześnie usprawniając kondycję zdrowotną zgodnie z myślą ,, W zdrowym ciele zdrowy duch'' Ponadto Park Rekreacyjno-Sportowy umożliwiał by większą integracje Zębowa, którzy wspólnie z rodzinami mogliby spędzać wolny czas ćwicząc na świeżym powietrzu .
Prezentacja zadania
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
Urządzenia Siłowni Zewnętrznej 46 170,31 zł
Roboty przygotowawcze , nasadzenie drzew i krzewów oraz trawników 17 173,40 zł
Nawierzchnia żwirowa 10 048,64 zł
Oświetlenie terenu 4 429,11 zł
Ławki Parkowe i Kosze 2 001,17 zł
79 822,63 zł