Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

2. Festyn Rodzinny z okazji dnia dziecka w Zębowie
Leszek Mazur

Opis zadania
Na boisku i placu Zabaw zainstalujemy infrastrukturę umozliwiającą jednodniową rekreację mieszkańców Zębowa. W ramach festynu proponujemy ; Występ zespołu muzycznego. Zabawy dla dzieci ( malowanie twarzy,zabawy z masą solną itp.) Konkursy związane z okazji dnia dziecka, rodzinne konkursy dziecko rodzic oraz wypozyczymy urządzenia zabawowe( dmuchany zamek i zjezdzalnię oraz koniki z obsługą) . Dla młodzieży i dorosłych przygotujemy kilka konkursów o naszej gminie i wiosce . Dla uczestników konkursów przygotujemy nagrody .
Uzasadnienie
Projektowany Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka zakłada integrację mieszkańców Zębowa oraz ma zachęcić do wspólnego działania poprzez aktywną współpracę. Stymulować pozytywne zachowania społeczne , interakcję i współpracę pomiędzy dziecmi i młodzieżą oraz osobami starszymi . Promować aktywność dzieci i dorosłych w zabawach sportowych.
Prezentacja zadania
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
Wyporzyczenie urządzeń zabawowych 1 700,00 zł
Nagrody w konkursach 1 500,00 zł
Oprawa muzyczna 500,00 zł
Wypozyczenie koników z obsługą 1 000,00 zł
Wypożyczenie kabin WC 300,00 zł
5 000,00 zł