Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

6. Rozbudowa i modernizacja altany z grillem w Luleminie.
Kazimiera Tates

Lokalizacja
Grupa I Lulemino- Maszkowo
Opis zadania
W ramach realizacj zadania przewidziano: 1. Wykonanie mapy do celów projektowych oraz dokumentacji projektowo- kosztorysowej. 2. Przebudowa istniejącej altany rekreacyjnej polegającej na: a) rozbudowa i zmiana kształtu dachu i pokrycia dachowego wraz z rynnami, b) powiększenie kubatury altany, c) dobudowa trzech ścian bocznych z paneli ażurowych, d) montaż wyciągu kominowego nad paleniskiem , e) dobudowa podłoża z kostki brukowej. 3. Zakup drewnianych ławek, stolików,koszy i kwietników, 4. Zazielenienie terenu wokół altany. a) nasadzenia krzewów, kwiatów i wysiew traw.
Uzasadnienie
Celem zadania jest zagospodarowanie terenu znajdującego się w centrum miejscowości .Zagospodarowany teren da możliwość organizowania wszelkiego rodzaju imprez o charakterze integracyjnym.Dzięki rezlizacji zadania powstanie bezpieczne miejsce spotkań i wypoczynku służące wszystkim mieszkańcom. Realizacja planowanego zadania kierowana jest do wszystkich mieszkańców , wpłynie na poprawę życia mieszkańców. Wspólne rodzinne spędzenie czasu wolnego w atrakcyjnym miejscu jest największą wartością.
Prezentacja zadania
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
1.Mapa do celów projektowych i dokumentacja proj - koszt. 10 000,00 zł
2.Altana drewniana do 35 m 2 43 000,00 zł
3.Stoliki, ławki , kwietniki, kosze itp. 10 000,00 zł
4.Krzewy ,kwiaty, nasiona trawy, kora , ziemia, nawóz itp. 7 000,00 zł
5.Kostka brukowa do 50 m2 10 000,00 zł
80 000,00 zł