Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

9. BUDOWA BOISKA TRENINGOWEGO DLA WSZYSTKICH GRUP PIŁKARSKICH Z KOBYLNICY PRZY UL. WODNEJ
NORBERT KAZIMIERCZAK " Akademia Piłkarska Słupia Kobylnica"

Lokalizacja
obiekt sportowy w Kobylnicy na ul.Wodnej 16
Opis zadania
W ramach zadania ma być wykonane nowe boisko treningowe dla wszystkich grup juniorskich i seniorskich ,które będzie się mieścić za szatniami ,Boisko będzie zabezpieczone piłko chwytami ,Oprócz boiska chcemy zainstalować kolejną część nagłośnienia niezbędnego do prowadzenia imprez sportowych. oraz zamontować nowe bramki.
Uzasadnienie
Naszym celem jest kolejna rozbudowa naszego obiektu sportowego w Kobylnicy na ul.Wodnej 16 , W ubiegłym roku udało nam się wygrać konkurs KOBO co pozwoli nam w tym roku na remont boiska i na zainstalowanie na głównej murawie profesjonalnego systemu nawadniającego . W tej edycji konkursu chcemy w dalszym ciągu rozbudowywać nasz obiekt sportowy i wybudować dla wszystkich grup juniorskich i seniorskich Boisko treningowe. Jest to kolejna niezbędna inwestycja na naszym obiekcie sportowym,Odciąży to bowiem nasze główne boisko które jest przez cały rok mocno eksploatowane przez wszystkie grupy piłkarskie trenujące i rozgrywające swoje mecze piłkarskie ,ale również przez zajęcia szkolne czy też liczne imprezy widowiskowo sportowe organizowane przez Gminę . Nowe treningowe boisku odciąży w dużym stopniu główną murawę co pozwoli jej na szybszą regenerację i co za tym idzie lepszy wygląd i będzie bardzo ładną wizytówką naszej Gminy Kobylnicy.
Prezentacja zadania
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
Budowa nowej nawierzchni trawiastej z siatką przeciw gryzoniom wraz z drenażem boiska odprowadzającym wodę oraz zabezpieczenie boiska w postaci piłko chwytów ,oraz nowymi bramkami do gry w piłkę. 60 000,00 zł
System Nagłaśniający boiska ,niezbędny do prowadzenia zawodów sportowych 20 000,00 zł
80 000,00 zł