Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

6. "ZIMOWA LIGA MISTRZÓW" - Turniej piłki nożnej dla dzieci
Norbert Kazimierczak

Lokalizacja
Hala widowiskowo-sportowa w Kobylnicy
Opis zadania
W ramach zadania chcemy zorganizować Turniur piłki nożnej dla wszystkich dzieci w roczniku 2008-2012. Turniej odbędzie się na hali widowiskowo-sportowej w Kobylnicy. Mogą w nim udział wsiąść dziewczynki i chłopcy zarówno grające w klubach sportowych, szkółkach piłkarskich, a także dzieci które nigdy nie brały udziału w turniejach i rozgrywkach piłkarskich. Turniej jest otwartą imprezą sportową.
Uzasadnienie
Zbyt mała liczba organizowanych turniejów dla najmłodszych w piłkę nożną w naszym regionie. Turniej jest imprezą otwartą i będzie się składać z dwóch etapów. Pierwszego dnia eliminuje do turnieju finałowego. A w kolejnym dniu finał zabawy. Przewidujemy, że zgłosi się około 20drużyn łącznie będzie około 200 zawodników. Drużyny mogą być mieszane rocznikowo. A zgłaszać je będzie można na 2 tygodnie przed imprezą. Turniej będzie świetną zabawą nie tylko dla najmłodszych piłkarzy, ale również dla całych rodzin. Turniej ten poprawi aktywność naszych najmłodszych piłkarzy i pobudzi do wspólnej zabawy naszych mieszkańców Gminy.
Prezentacja zadania
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
Nagrody dla zwycięzców Turnieju 3 000,00 zł
Woda, Napoje 500,00 zł
Dyplomu dla każdego uczestnika 300,00 zł
Sędziowanie 800,00 zł
DJ, nagłośnienie 400,00 zł
5 000,00 zł